Atatürk Mahallesi Nusaybin Caddesi No: 15/A Mardin
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 17:00

Hakkımızda

Uluslararası Taşımacılık

Sterk Trans

Sterk Trans olarak biz, Türkiye ile Avrupa Ülkeleri  arasında karayolu taşımacılığı hizmetleri  (tüm Avrupa, İskandinavya ve Orta Doğu) ve ithalat ihracat odaklı hizmet veren 10 özmal treyler işletmekten gurur duymaktayız. Sizler için buradayız

Tüm araçlarımızı günün 24 saati gerçek zamanlı uydu takip sistemleri ile takip etmekteyiz ve müşterilere kendi kargolarının ilerlemesini takip etme imkanı sağlamaktayız. Sürücülerimizle iletişimimizi genellikle gerektiğinde ikincil bir alternatif (GSM) tarafınfan desteklenen GPS ( küresel konumlandırma sistemi) üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca STERK TRANS ekibi olarak bizler, Parsiyel yük taşıma kargolama alanında da kendimizi kanıtlamış ve kargoların zamanında ve özenli bir şekilde kapıda teslim edilmesini sağlamaktayız.
Misyonumuz
Değişen ve gelişen 21. Yüzyılda yenilikçi, modern, ekonomik, özverili ve çalışan/katılımcı memnuniyeti temel ilkeleri doğrultusunda hizmet vermek ve çağın getirdiği ihtiyaçları üst düzeyde karşılamak.
Vizyonumuz
Taşımacılık sektöründe öncü olabilecek düzeyde hizmet alanı oluşturmak ve ulusal/uluslararası platformda daha geniş kitleye hitap ederek yüksek verimlilikte iş alanı oluşturmak.
BİZ KİMİZ?

Uzman Kadromuz

En kapsamlı taşıyıcılarla ortaklığa yönelik benzersiz bağlılığımızın uzun geçmişi ve
en çok yönlü hizmetleri sunma yeteneği
Aslan Erol

Genel Müdür – CEO
aslan.erol@sterktrans.com

Diyar Erol

İhracat Operasyon Uzmanı
diyar@sterktrans.com

Diyar Erol
Export Operation Specialist
Rubar Erol

İthalat Operasyon Uzmanı
rubar.erol@sterktrans.com

Rubar Erol
Import Operation Specialist